IMG 8866 - Deski CEDRAL - realizacja w Ustce

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem desek elewacyjnych CEDRAL. Realizujemy zamówienia nie tylko zagraniczne, ale również te mające miejsce w Polsce. Niedawno dostarczyliśmy desek CEDRAL na potrzeby budowy domu, który powstał w Ustce, jednym z najbardziej znanych polskich kurortów.

Deski elewacyjne CEDRAL – co to?

Deski elewacyjne CEDRAL to wyroby włóknocementowe, które łączą w sobie naturalne piękno z wygodą użytkowania. Nie musisz ich konserwować, zaś wszelkie zabrudzenia usuniesz wyłącznie za pomocą myjki wysokociśnieniowej.

Tradycyjnie już zadbaliśmy o to, aby załadunek, jak i cały transport, przebiegał w bezpiecznych warunkach. Dbamy o procedury, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w całości. Zapewniamy również kompleksowe ubezpieczenie towaru eksportowego, o czym zresztą już pisaliśmy. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.

5 PROSTYCH KROKÓW DO SZCZĘŚCIA

Zamówienie

Składasz zamówienie.

Oferta

Przedstawiamy Ci ofertę.

Kompletacja

Kompletujemy zamówienie.

Wysyłka

Wysyłamy zamówienie.

Odbiór

Odbierasz zamówienie.

Materiały budowlane dostarczamy też poza Polskę

Działamy na wszystkich europejskich rynkach, specjalizując się w kierunkach skandynawskich. Zapewniamy pewny i terminowy eksport do Szwecji, Norwegii, a także Islandii. Dostarczamy materiały budowlane także do Szwajcarii, na Wyspy Kanaryjskie oraz w inne miejsca na Ziemi. Kupując u nas, zyskujesz pewność, że korzystasz z atrakcyjnej cenowo oferty, a zamówione towary dotrą w całości i bez większych przeszkód do Ciebie. Zachęcamy do kontaktu z nami – z miłą chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Deski CEDRAL - realizacja w Ustce

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.