Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem desek elewacyjnych CEDRAL. Realizujemy zamówienia nie tylko zagraniczne, ale również te mające miejsce w Polsce. Niedawno dostarczyliśmy desek CEDRAL na potrzeby budowy domu, który powstał w Ustce, jednym z najbardziej znanych polskich kurortów.

Deski elewacyjne CEDRAL – co to?

Deski elewacyjne CEDRAL to wyroby włóknocementowe, które łączą w sobie naturalne piękno z wygodą użytkowania. Nie musisz ich konserwować, zaś wszelkie zabrudzenia usuniesz wyłącznie za pomocą myjki wysokociśnieniowej.

Tradycyjnie już zadbaliśmy o to, aby załadunek, jak i cały transport, przebiegał w bezpiecznych warunkach. Dbamy o procedury, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w całości. Zapewniamy również kompleksowe ubezpieczenie towaru eksportowego, o czym zresztą już pisaliśmy. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.