Dużo u nas się dzieje. Wysyłamy materiały budowlane do Islandii, do Norwegii i do Szwajcarii, a to wszystko dzień po dniu. Najlepiej świadczy o tym poprzedni tydzień – 19 lutego wysłaliśmy produkty do Reykjaviku (Islandia), zaś raptem dwa dni później – a dokładnie 21 lutego – załadowaliśmy kontener, który wysłaliśmy do Molde (Norwegia).

Co wysłaliśmy do Islandii i do Norwegii?

Transport do Islandii obejmował m.in. wełnę Rockwool, kilka opon (!), wyposażenie łazienki, a także materiały konstrukcyjne. Z kolei do Molde w Norwegii wysłaliśmy m.in. panele podłogowe, wełnę Rockwool, chemię budowlaną, płyty kartonowo-gipsowe i wiele innych materiałów budowlanych.

Szczegóły znajdziecie w dwóch galeriach poniżej 🙂

Jak zwykle, cały towar załadowaliśmy w oparciu o najwyższe procedury bezpieczeństwa. Zależy nam, aby Twoje zamówienie dotarło nienaruszone i w całości. Dodatkowo gwarantujemy, że każdy transport objęty jest ubezpieczeniem transportowym. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.

5 PROSTYCH KROKÓW DO SZCZĘŚCIA

Oferta

Przedstawiamy Ci ofertę.

Zamówienie

Składasz zamówienie.

Kompletacja

Kompletujemy zamówienie.

Wysyłka

Wysyłamy zamówienie.

Odbiór

Odbierasz zamówienie.

Eksport do Islandii i Norwegii

Jesteśmy eksporterem materiałów budowlanych, mebli na zamówienie, materiałów wykończeniowych i wszystkich innych produktów, których będzie potrzebować w trakcie budowy lub remontu. Na stałe wysyłamy produkty do Norwegii, Islandii, Szwajcarii, a także na Wyspy Kanaryjskie. Realizowaliśmy już eksport do innych krajów, nawet tak egzotycznych, jak Panama. Nasz świat nie ma granic i skutecznie je znosimy, wysyłając polskie materiały budowlane do wszystkich państwa na świecie.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny