Sierpień rozpoczęliśmy – a jakżeby inaczej – kolejnym załadunkiem. Tym razem wysłaliśmy materiały budowlane i wykończeniowe do Selfoss, czyli urokliwej miejscowości położonej na Islandii. Zwyczajowo już cały załadunek załadowaliśmy zgodnie z procedurami, zabezpieczyliśmy, pożegnaliśmy i wyprawiliśmy w świat.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Norwegii? Załadunek obejmował m.in. stolarkę aluminiową, płyty gipsowe, blaty z konglomeratu, suszone drewno oraz gips szpachlowy.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.