Pracujemy nieustannie nad Waszymi zamówieniami. Praktycznie codziennie wysyłamy duże transportu do różnych krajów na całym świecie. Jednym z ostatnich było zamówienie do Reykjaviku, które bezpiecznie załadowaliśmy na samochód i wesoło pożegnaliśmy. Już niebawem materiały budowlane i wykończeniowe dotrą do szczęśliwego Klienta, którego z całego serca pozdrawiamy!

Eksport do Reykjavik – co wysłaliśmy?

W minionym tygodniu wysłaliśmy kolejne już zamówienie do stolicy Islandii – Reykjaviku. Co załadowaliśmy do kontenera? Między innymi: saturatory do wody, meble, armaturę łazienkową, elementy wykończenia wnętrz, okna dachowe, pellet drzewny, akcesoria dla dzieci, bezpieczne szyby na balustrady, płytki, panele podłogowe oraz kompozytowe deski tarasowe.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.