Nasz świat nie ma żadnych granic. Wysyłamy polskie materiały budowlane do wielu krajów na całym świecie i dysponujemy stałą ofertą zarówno dla odbiorców z Islandii, Norwegii, Szwajcarii oraz Wysp Kanaryjskich. Dbamy o bezpieczeństwo załadunku, opierając się na procedurach, które opracowaliśmy w wyniku wieloletniego doświadczenia.

Eksport do Reydayfjordur – co wysłaliśmy?

W minionym tygodniu wysłaliśmy kolejne już zamówienie do malowniczej miejscowości Reydarfjordur. Załadowaliśmy m.in. przyczepkę samochodową, kostkę brukową, wełnę Rockwool, meble, szafki, okna PCV, farby wewnętrzne, bujany fotel, tokarkę do metalu, drewno opałowe oraz kominek.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.