Daleko, dalej, jak najdalej. Tak właśnie można określić eksport do Nowej Zelandii. Jest to nasz pierwszy transport do kraju, w którym nakręcono najpiękniejsze sceny we Władcy Pierścieni. Jest tam i również Hobbiton, będący pozostałością prac nad adaptacją książki J.R.R. Tolkiena. My z kolei po raz pierwszy wysłaliśmy do Nowej Zelandii materiały budowlane i wykończeniowe. Jesteśmy przekonani, że nie ostatni raz.

Eksport do Nowej Zelandii – co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo m.in. okna i drzwi PVC, drzwi wewnętrzne, meble na zamówienie, armatura łazienkowa, płytki ceramiczne, panele, a także wełna skalna.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.