Islandia, Reykjavik – już dobrze znamy ten kierunek. W końcu wysyłamy tam średnio kilka transportów miesięcznie. Zgodnie z procedurami, zgodnie z przyjętymi zasadami bezpieczeństwa. W pakiecie gwarantujemy ubezpieczenie transportowe. Tak było też i tym razem.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, m.in. okna i drzwi PVC, panele podłogowe, bujane fotele, papę dachową, tapicerowane meble, ceramiczne płytki, łazienkową armaturę, a także twarde meble.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.