Ufff poprzedni tydzień był niezwykle pracowity. Sezon w pełni. W jego połowie – a konkretniej to 12 maja (środa) wysłaliśmy załadunek do Isafjordur. Ubezpieczenie transportowe dorzuciliśmy w pakiecie. Tak samo jak pewność, że towary dotrą na miejsce w całości.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, m.in. przyczepki samochodowe, domki ogrodowe, fotele bujane, okna PVC, drzwi wewnętrzne oraz chemię budowlaną.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.