Transport tym razem wysłaliśmy do Norwegii, a konkretnie – Heggedal. Jest to niewielka miejscowość, znajdująca się w gminie Asker. Ciekawostką jest fakt, że mimo niewielkich rozmiarów, już od 1914 roku funkcjonuje tutaj lokalny klub sportowy – Heggedal IL. Jeśli natomiast chodzi o nasz transport, to standardowo już zabezpieczyliśmy załadunek zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, a w pakiecie dorzuciliśmy ubezpieczenie transportowe.

Eksport do Heggedal – co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Heggedal? Mnóstwo materiałów budowlanych i wykończeniowych, m.in. płyty gipsowo-kartonowe, chemię budowlaną, stal konstrukcyjna i wiele innych produktów od naszych niezawodnych dostawców.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.