Transport do Szwecji - Nassjo

Nie zwalniamy tempa. Realizujemy eksport nie tylko do Islandii i Norwegii, ale również innych krajów europejskich i pozaeuropejskich (jak chociażby Panama). W ostatnim czasie wysłaliśmy transport do Szwecji, a konkretnie – miejscowości Nassjo, leżącej na południowych rubieżach kraju. 

Transport do Szwecji – co wysłaliśmy?

Ostatni transport do Szwecji obejmował szereg materiałów budowlanych, w tym m.in. płyty gipsowe, płyty wiórowe i wiele więcej. Wszystko załadowaliśmy na jeden kontener, który bezpiecznie wyruszył do miejsca docelowego. Szczegóły załadunku zobaczysz w poniższej galerii.

Tradycyjnie już zadbaliśmy o to, aby załadunek, jak i cały transport, przebiegał w bezpiecznych warunkach. Dbamy o procedury, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w całości. Zapewniamy również kompleksowe ubezpieczenie towaru eksportowego, o czym zresztą już pisaliśmy. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.