Niezmiennie pracujemy na wysokich obrotach. Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych w Polsce i wysyłamy je do krajów z całego świata, a przede wszystkim państwa skandynawskich. Jeden z najnowszych transportów popłynął do dobrze nam znanej islandzkiej stolicy – Reykjaviku.

Transport do Reykjaviku – co wysłaliśmy?

Najnowszy transport popłynął do zadowolonych klientów z Reykjaviku. W kontenerze znalazła się m.in. przyczepka samochodowa, okna i drzwi tarasowe, blaty kuchenne, kostka brukowa, agregat prądotwórczy i wiele innych produktów.

Tradycyjnie już zadbaliśmy o to, aby załadunek, jak i cały transport, przebiegał w bezpiecznych warunkach. Dbamy o procedury, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w całości. Zapewniamy również kompleksowe ubezpieczenie towaru eksportowego, o czym zresztą już pisaliśmy. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.

5 PROSTYCH KROKÓW DO SZCZĘŚCIA

Zamówienie

Składasz zamówienie.

Oferta

Przedstawiamy Ci ofertę.

Kompletacja

Kompletujemy zamówienie.

Wysyłka

Wysyłamy zamówienie.

Odbiór

Odbierasz zamówienie.

Materiały budowlane z Polski do Islandii

Działamy na wszystkich europejskich rynkach, specjalizując się w kierunkach skandynawskich. Zapewniamy pewny i terminowy eksport do Szwecji, Norwegii, a także Islandii. Kupując u nas, zyskujesz pewność, że korzystasz z atrakcyjnej cenowo oferty, a zamówione towary dotrą w całości i bez większych przeszkód do Ciebie. Zachęcamy do kontaktu z nami – z miłą chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny