Niezmiennie pracujemy na wysokich obrotach. Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych w Polsce i wysyłamy je do krajów z całego świata, a przede wszystkim państwa skandynawskich. Jeden z najnowszych transportów popłynął do dobrze nam znanej islandzkiej stolicy – Reykjaviku.

Transport do Reykjaviku – co wysłaliśmy?

Najnowszy transport popłynął do zadowolonych klientów z Reykjaviku. W kontenerze znalazła się m.in. przyczepka samochodowa, okna i drzwi tarasowe, blaty kuchenne, kostka brukowa, agregat prądotwórczy i wiele innych produktów.

Tradycyjnie już zadbaliśmy o to, aby załadunek, jak i cały transport, przebiegał w bezpiecznych warunkach. Dbamy o procedury, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w całości. Zapewniamy również kompleksowe ubezpieczenie towaru eksportowego, o czym zresztą już pisaliśmy. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.