Stolica Islandii. Czyli mowa o Reykjaviku. To właśnie tam wysłaliśmy blaty z konglomeratu, meble na zamówienie, a także wewnętrzne drzwi. Już wkrótce dotrą na miejsce. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo załadunku, a także zabezpieczenie towaru na kontenerze. Dorzuciliśmy do tego ubezpieczenie transportowe.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, m.in. drewno, blachę, deskę podbitkową, obróbki blacharskie, papę oraz bramę garażową.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.