Ponownie Islandia, tym razem stolica tego kraju. Czyli oczywiście Reykjavik. Wysłaliśmy tam cały kontener, który bezpiecznie załadowaliśmy, zabezpieczyliśmy i wysłaliśmy w świat. Już wkrótce produkty trafią do kolejnego szczęśliwego klienta.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, bo m.in. odśnieżarki, przyczepkę samochodową, rusztowania, meble, okna PVC, panele podłogowe, a także fotele do tatuażu.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.