Lubimy wracać do pięknych miejsc. Islandię widzieliśmy raz i z pewnością tam wrócimy. Powszechnie wiadomo, że ten kraj charakteryzuje się wybitnie ostrymi zimami. W tym roku nie zaskoczy żadnego mieszkańca Islandii. Wysłaliśmy tam mnóstwo odśnieżarek, które ułatwią wyjazd z każdej posesji.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, bo m.in. odśnieżarki, przyczepkę samochodową, podnośnik warsztatowy, meble kuchenne, meble IKEA i drzwi wewnętrzne.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.