Sprzedaż i eksport stali zbrojeniowej

Stal zbrojeniowa z dostawą

SkandPol Eksport zajmuje się eksportem materiałów budowlanych różnego typu. Jednymi z najważniejszych produktów w naszej ofercie są wyroby hutnicze. Prowadzimy między innymi sprzedaż stali zbrojeniowej z dostawą do klienta. Potrzebują Państwo prętów żebrowanych? A może siatek zgrzewanych? W projekcie ujęte są belki dwuteowe HEB? Dla nas nie ma to znaczenia, bo jesteśmy w stanie dostarczyć każdy produkt z tego segmentu. Najważniejsze jest jednak to, że eksport stali zbrojeniowej z Polski generuje olbrzymie oszczędności dla inwestora na terenie Szwajcarii, Norwegii oraz Islandii. Zapraszamy do składania zapytań drogą mailową bądź telefonicznie.

Transport stali zbrojeniowej za granicę

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe zaopatrzenie budowy i to niezależnie od rozmiaru inwestycji. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujemy pewność atrakcyjnej ceny, a przede wszystkim dochowania wszelkich terminów. Posiadamy również ubezpieczenie transportowe, z którego wprawdzie rzadko korzystamy, ponieważ dbamy o to, aby załadunek odbył się w zgodzie z naszymi procedurami bezpieczeństwa. Nie na wszystkie czynniki ryzyka mamy jednak wpływ. Jeżeli dojdzie do jakichkolwiek nieprzewidzianych komplikacji i Twój towar ulegnie uszkodzeniu, możesz dalej spać spokojnie. Nasz ubezpieczyciel pokryje wszelkie straty, a my wyślemy do Ciebie nowy transport.

Eksport stali zbrojeniowej do Norwegii, Islandii i Szwajcarii

Świadczymy sprzedaż stali zbrojeniowej w Polsce, którą następnie eksportujemy za granicę. Naszymi głównymi rynkami obecnie są Islandia, Norwegia oraz Szwajcaria, obsługujemy jednak dostawy też i do innych krajów na całym świecie. Wysłaliśmy nasze materiały budowlane również i do Niemiec, Hiszpanii, a także tak odległych krajów, jak Panama. Nie uznajemy żadnych granic. Współpracując z nami, też już nie będziesz musiał. Zamawiaj w Polsce i czekaj na dostawy na całym świecie.

Sprawdź naszą ofertę eksportu za granicę

Eksportujemy nie tylko stal zbrojeniową, ale również i inne materiały budowlane. W naszej ofercie znajdziesz m.in. okna drewniane, skandynawskie i z PCV, a także drzwi, sprzęt ogrodniczy, deski elewacyjne CEDRAL oraz wiele więcej produktów. Jesteśmy w stanie wyposażyć Twoją budowę we wszelkie niezbędne towary, począwszy od fundamentów, przez ściany, na wyposażeniu wnętrz kończąc. Jesteśmy przy tym zawsze na czas, oferując niezwykle sympatyczną obsługę w przyjaznej atmosferze. Skontaktuj się z nami i oszczędzaj na inwestycji!

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny