Systemy kominowe

Nowoczesne i bezpieczne kominy

W zakres naszej oferty wchodzą również systemy kominowe renomowanego producenta: firmy Schiedel. Schiedel jest uznanym europejskim producentem systemów kominowych, spalinowych i wentylacyjnych. Ceramiczne systemy kominowe to rozwiązania nowej generacji, oparte na najlepszych surowcach i technologiach. Wysokowydajne wkłady kominowe Schiedel są kompatybilne z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi. Energooszczędne systemy kominowe mogą być wykorzystywane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w budownictwie wielorodzinnym. W ofercie Schiedel znajdują się modele kominów, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Przypominamy też, że komin w domu (czy innym budynku) powinien być zawsze dostosowany do działającego w nim urządzenia grzewczego, a także do wentylacji. Źle dobrany komin może nie tylko popsuć estetykę mieszkania, ale doprowadzić do nieszczęścia. Warto zadbać o swój komfort cieplny, ale też o bezpieczeństwo swoje i najbliższych.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny