Kochamy naszą pracę i dlatego ogromne tempo nie wpływa w żaden sposób na jakość i bezpieczeństwo załadunku. Specjalizujemy się w eksporcie do państw z całego świata, a przede wszystkim do krajów skandynawskich. Tym razem materiały budowlane ponownie wysłaliśmy do islandzkiego miasta Reydarfjordur. 

Transport do Redyardfjordur – co wysłaliśmy?

Najnowszy transport popłynął do zadowolonych klientów z Reydarfjordur. W kontenerze znalazły się m.in. okna, płyty gipsowe, panele podłogowe, urządzenia marki Hecht  i wiele innych produktów.

Tradycyjnie już zadbaliśmy o to, aby załadunek, jak i cały transport, przebiegał w bezpiecznych warunkach. Dbamy o procedury, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w całości. Zapewniamy również kompleksowe ubezpieczenie towaru eksportowego, o czym zresztą już pisaliśmy. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.