Meldujemy wykonanie zadania. Zamówienie do Reydarfjordur zostało skompletowane, załadowane na auto i bezpiecznie wysłane do zadowolonego klienta. Jak to mamy w zwyczaju, zadbaliśmy o wszystkie procedury bezpieczeństwa, dzięki czemu materiały budowlane i wykończeniowe dotrą na miejsce w całości.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Eksport do Reydarfjordur obejmował m.in. domki ogrodowe, okna i drzwi PCV, drzwi wewnętrzne, przyczepkę podłodziową, rury drenarskie, papę dachową, drewno konstrukcyjne, deski elewacyjne, wełnę skalną, płyty OSB, blachę płaską i trapezową, samochody elektryczne dla dzieci, deski tarasowe kompozytowe, a także wszelkiego rodzaju meble.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.