Tuż przed Majówką wysłaliśmy kolejny kontener do pięknej miejscowości Reydarfjordur. Nasz Klient już wkrótce otrzyma swoje zamówienie, które składa się m.in. z następujących produktów:

  • okna,
  • kostki polbrukowe,
  • płyty gipsowe i OSB,
  • wełna skalna Rockwool,
  • oraz wiele innych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Chwilowo odpoczywamy w okresie długiego weekendu majowego, ale już wkrótce zachęcamy do kontaktowania się znamy 🙂 Polecamy w międzyczasie zapoznać się z naszą ofertą, która obejmuje m.in. deski elewacyjne CEDRAL, a także ofertę skrojoną na potrzeby Klientów Biznesowych oraz Klientów Prywatnych.

Zdjęcia z załadunku:

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny