Stropy prefabrykowane

Nowoczesne i wytrzymałe płyty stropowe

Oferujemy stropy prefabrykowane renomowanych producentów. System Ytong to m.in. płyty ze zbrojonego betonu komórkowego. Są one łatwe w montażu i znacznie ułatwiają budowę. Od razu po montażu płyt strop może być obciążany. Nie trzeba stosować podpór montażowych. Dzięki równej nawierzchni prace wykończeniowe idą zdecydowanie szybciej niż w przypadku alternatywnych rozwiązań. Co również warte podkreślenia, stropy prefabrykowane mają świetne parametry techniczne. Są lekkie, wytrzymałe i ciepłe. Wyróżniają się również dobrą odpornością ogniową. W porównaniu z płytami gęstożebrowymi stropy Ytong są bardziej ekonomicznym i efektywnym rozwiązaniem. Ich wykorzystanie pozwala przyspieszyć budowę nawet o kilka tygodni. Z kolei systemy stropowe Czamaninek (stropy Teriva) gwarantują wysoką wytrzymałość i nowoczesność stropu. Wyróżnia je również energooszczędność oraz fakt, że to rozwiązania przyjazne dla środowiska. Stropy Czamaninek mają grube i mocne ścianki oraz komory uwzględniające wymagania izolacji termicznej i akustycznej. Warto również wspomnieć o szybkim i łatwym montażu oraz wykorzystanym do produkcji materiale, którym są ceramiczne kulki gwarantujące izolacyjność termiczną.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny