fbpx
pokrycia dachowe eksport sprzedaz skandpol - Eksportujemy pokrycia dachowe

Pokrycia dachowe

sprzedaż – eksport – doradztwo

Dom jest jak człowiek. Musi mieć ciepło w nogi i ciepło w głowę. W budynku takie funkcje pełnią kolejno piwnice i dachy. Sprzedaż pokrycia dachowego to nasza specjalność, co więcej – wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach, oferując sprawny i bezpieczny eksport.

Pokrycia dachowe – szeroki wybór

Prowadzimy sprzedaż i eksport materiałów budowlanych do Norwegii, Islandii, Szwajcarii i w każde inne miejsce na świecie. Znajdziesz u nas ceramiczne pokrycia dachowe, a także betonowe dachówki oraz blachodachówki. To, na które rozwiązanie się zdecydujesz w swoim domu, zależy wyłącznie od Ciebie. My służymy fachowym doradztwem. Podpowiemy Ci, który produkt będzie najlepszy w Twoim przypadku. Wynegocjujemy również najlepsze warunki cenowe u naszego dostawcy w Twoim imieniu.

Buduj i oszczędzaj

Pokrycia dachowe to jeden z najbardziej kosztownych elementów budowy domu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy Ci sprawdzone rozwiązane, z którego już skorzystało wielu Twoich rodaków. Eksport i sprzedaż dachów z Polski to znacznie niższe koszty inwestycji, które ponosisz za granicą. Buduj dom w Norwegii czy Islandii, kupuj pokrycia dachowe w Polsce, oszczędzaj i ciesz się życiem.

dachy sprzedaz - Eksportujemy pokrycia dachowe
ceramiczne pokrycia dachowe 1500x995 - Eksportujemy pokrycia dachowe

Jakie dachy mamy na sprzedaż?

  • ceramiczne pokrycia dachowe

  • betonowe dachówki

  • blachodachówki

Sprzedaż blachodachówki

Co to jest blachodachówka? Współczesne materiały budowlane tego typu poddawane są nowoczesnej obróbce blachy, dzięki czemu uzyskane rezultaty wyglądają praktycznie, jak ceramiczne pokrycia dachowe. Dodatkowo zyskujesz w ten bardzo lekkie konstrukcje, które dadzą ulgę ścianom i więźbie Twojego domu. Jest to idealne rozwiązanie m.in. dla domów szkieletowych, jak i dla starszych, często mających kilkadziesiąt lat, budynków.

Sprawdzeni producenci blachodachówki

Oferujemy sprzedaż i eksport materiałów budowlanych do Islandii, Norwegii, a także w dowolne inne miejsce na świecie. Współpracujemy przy tym wyłącznie ze sprawdzonymi producentami blachodachówki, których produkty są znane i doceniane przez fachowców. Buduj i oszczędzaj, a my wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach.

blachodachówka pruszyński 495x400 - Eksportujemy pokrycia dachowe
dachówka ceramiczna 495x400 - Eksportujemy pokrycia dachowe

Ceramiczne pokrycia dachowe

Ceramiczne pokrycia dachowe to trwały sposób na zwieńczenie domu. Nie zachodzą mchem, nie musisz ich konserwować, dzięki czemu zyskujesz piękny dach, który jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. W naszej ofercie znajdziesz m.in. dachówkę ceramiczną firmy Braas czy Creaton. Masz więc pewność, że decydując się na współpracę z nami, korzystasz z najlepszych ceramicznych pokryć dachowych na rynku. Z naszymi dostawcami współpracujemy od wielu lat, co pozwoli nam na wynegocjowanie bardzo atrakcyjnych cen dla Ciebie.

Dachówka ceramiczna – sprawdzone firmy

Od wielu lat zajmujemy się również kompleksowym wsparciem eksportowym, dzięki czemu doskonale wiemy, jak przejść odprawę celną bez żadnych problemów. W pakiecie zapewniamy ubezpieczenie transportowe. Korzystając z naszej oferty wiesz, że Twoje materiały budowlane znajdują się w dobrych i bezpiecznych rękach.

Poznaj naszych dostawców

www11 - Eksportujemy pokrycia dachowe

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Eksportujemy pokrycia dachowe

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zapytaj o pokrycia dachowe

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe