Pokrycia dachowe

sprzedaż – eksport – doradztwo

Dom jest jak człowiek. Musi mieć ciepło w nogi i ciepło w głowę. W budynku takie funkcje pełnią kolejno piwnice i dachy. Sprzedaż pokrycia dachowego to nasza specjalność, co więcej – wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach, oferując sprawny i bezpieczny eksport.

Pokrycia dachowe – szeroki wybór

Prowadzimy sprzedaż i eksport materiałów budowlanych do Norwegii, Islandii, Szwajcarii i w każde inne miejsce na świecie. Znajdziesz u nas ceramiczne pokrycia dachowe, a także betonowe dachówki oraz blachodachówki. To, na które rozwiązanie się zdecydujesz w swoim domu, zależy wyłącznie od Ciebie. My służymy fachowym doradztwem. Podpowiemy Ci, który produkt będzie najlepszy w Twoim przypadku. Wynegocjujemy również najlepsze warunki cenowe u naszego dostawcy w Twoim imieniu.

Buduj i oszczędzaj

Pokrycia dachowe to jeden z najbardziej kosztownych elementów budowy domu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy Ci sprawdzone rozwiązane, z którego już skorzystało wielu Twoich rodaków. Eksport i sprzedaż dachów z Polski to znacznie niższe koszty inwestycji, które ponosisz za granicą. Buduj dom w Norwegii czy Islandii, kupuj pokrycia dachowe w Polsce, oszczędzaj i ciesz się życiem.

Dachy sprzedaż za granicę - Norwegia - Islandia
Ceramiczne pokrycia dachowe sprzedaż

Jakie dachy mamy na sprzedaż?

  • ceramiczne pokrycia dachowe

  • betonowe dachówki

  • blachodachówki

Sprzedaż blachodachówki

Co to jest blachodachówka? Współczesne materiały budowlane tego typu poddawane są nowoczesnej obróbce blachy, dzięki czemu uzyskane rezultaty wyglądają praktycznie, jak ceramiczne pokrycia dachowe. Dodatkowo zyskujesz w ten bardzo lekkie konstrukcje, które dadzą ulgę ścianom i więźbie Twojego domu. Jest to idealne rozwiązanie m.in. dla domów szkieletowych, jak i dla starszych, często mających kilkadziesiąt lat, budynków.

Sprawdzeni producenci blachodachówki

Oferujemy sprzedaż i eksport materiałów budowlanych do Islandii, Norwegii, a także w dowolne inne miejsce na świecie. Współpracujemy przy tym wyłącznie ze sprawdzonymi producentami blachodachówki, których produkty są znane i doceniane przez fachowców. Buduj i oszczędzaj, a my wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach.

blachodachówka sprzedaż i eksport

Ceramiczne pokrycia dachowe

Ceramiczne pokrycia dachowe to trwały sposób na zwieńczenie domu. Nie zachodzą mchem, nie musisz ich konserwować, dzięki czemu zyskujesz piękny dach, który jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. W naszej ofercie znajdziesz m.in. dachówkę ceramiczną firmy Braas czy Creaton. Masz więc pewność, że decydując się na współpracę z nami, korzystasz z najlepszych ceramicznych pokryć dachowych na rynku. Z naszymi dostawcami współpracujemy od wielu lat, co pozwoli nam na wynegocjowanie bardzo atrakcyjnych cen dla Ciebie.

Dachówka ceramiczna – sprawdzone firmy

Od wielu lat zajmujemy się również kompleksowym wsparciem eksportowym, dzięki czemu doskonale wiemy, jak przejść odprawę celną bez żadnych problemów. W pakiecie zapewniamy ubezpieczenie transportowe. Korzystając z naszej oferty wiesz, że Twoje materiały budowlane znajdują się w dobrych i bezpiecznych rękach.

Poznaj naszych dostawców

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny