Duży transport właśnie opuścił Polskę i jest w drodze na Islandię. Ubezpieczenie transportowe, bezpieczeństwo załadunku i kompleksowe wsparcie eksportowe – w standardzie. Jak zawsze. Już wkrótce kontener powinien przekroczyć islandzką granicę, aby dotrzeć do szczęśliwego klienta.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Całkiem sporo, m.in. przyczepki samochodowe, kamień dekoracyjny, chemię budowlaną, artykuły wyposażenia wnętrz, drewniane drzwi, meble, wełna, ogród zimowy, płyty OSB, sklejki, płyty cementowe, meble tapicerowane, drewno konstrukcyjne i elewacyjne, meble tapicerowane, blacha oraz orynnowanie. Ufff, sporo.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.