fbpx
ekologiczne metariały budowlane 1500x630 - Ekoferta

Ekologiczne materiały budowlane

Buduj w harmonii z przyrodą

Budowanie w zgodzie z przyrodą to już nie moda. Powoli staje się to standardem współczesnego budownictwa mieszkalnego. Wszystko to z myślą o przyszłych pokoleniach, dla których warto pozostawić Ziemię lepszą, niż ją zastałeś. Bądź eko i żyj w harmonii, kupuj ekologiczne materiały budowlane.

Ekologiczne kominki XEOOS

Jak połączyć ogrzewanie domu z niesamowitym klimatem salonu, w którym stoi kominek z trzaskającym wesoło ogniem? XEOOS znalazł na to rozwiązanie. Swoje produkty stworzył z myślą o środowisku, jednocześnie pamiętając o atmosferze, jaką wytwarzają klasyczne kominki w salonie. Tak powstała nowa ekologiczna linia kominków, które łączą nowoczesne osiągnięcia technologiczne z klasyczną przyjemnością.

Aż 40% mniej opału

Ekologiczne kominki XEOOS wyrózniają się ponad 90% sprawnością grzewczą. Przy czym w dalszym ciągu zasilane są tradycyjnym opałem z drewna, którego zużywają aż 40% mniej, niż klasyczne kominki. Dodaj do tego 40% mniej popiołu, a otrzymasz doskonałe rozwiązanie do każdego domu. To wszystko jest możliwe dzięki wykorzystaniu dwóch komór na opał. W górnej drewno jest wstępnie spalane, natomiast w dolnej komorze zachodzi proces dopalania. To dlatego kominki XEOOS opalane drewnem są tak bardzo eko!

Obraz1 - Ekoferta
deski elewacyjne cedral 495x400 - Ekoferta

Deski elewacyjne CEDRAL

Czy deski elewacyjne mogą być ekologiczne? Jak najbardziej! Szczególnie gdy zdecydujesz się na ofertę CEDRALA, producenta włóknocementowych desek elewacyjnych. W trakcie produkcji nie ucierpi żadne drzewo, dodając do tego wieloletnią wytrzymałość otrzymujesz w pełni ekologiczne materiały budowlane, które powstają w harmonii z przyrodą. Skorzystasz na tym również i Ty, ponieważ korzystasz z produktów pochodzenia naturalnego.

Ekologiczne materiały budowlane od CEDRAL

Dodatkowym atutem desek elewacyjnych CEDRAL jest fakt, że nie musisz ich konserwować. Rzadko też ulegają zabrudzeniom, a jeśli już, to umyjesz je zwykłą z użyciem wody, korzystając ze zwykłej myjki ciśnieniowej. Nie musisz stosować żadnej chemii, na czym z całą pewnością skorzysta Twój organizm. Deski elewacyjne CEDRAL dostępne są w szerokiej gamie kolorów oraz w dwóch typach montażu.  Dowiedz się więcej >>>

Ekologia idzie w parze ze STEICO

W naszej ofercie znajdziesz coś więcej, niż ekologiczne kominki oraz deski elewacyjne. Dzięki współpracy ze STEICO możesz postawić w pełni przyjazny środowisku dom włącznie z elementami konstrukcyjnymi. Wszystko za sprawą faktu, że wszystkie ich produkty wykonane są z włókna drzewnego, czyli całkowicie naturalnego materiału, które powstały z myślą o przyszłych pokoleniach. Buduj ekodomy, żyj ekożyciem. Po prostu bądź eko!

Ekologiczne materiały budowlane w nowej odsłonie

Korzystając z naszej oferty, praktycznie wszystkie elementy konstrukcyjne domu wykonasz z ekologicznych materiałów budowlanych. Znajdziesz u nas eko płyty do zastosowań dachowych i ściennych, eko podkłady pod panele, eko wdmuchiwaną termoizolację, eko wełnę z włókna drzewnego i wiele innych. Oferta jest naprawdę kompleksowa i zdecydowanie warto ją rozważyć!

steico - Ekoferta
steico black - Ekoferta

Steico universal black

bitumowana płyta izolacyjna na konstrukcje ścienne

steico install - Ekoferta

Steico install

termoizolacja przestrzeni instalacyjnej

steico duo - Ekoferta

Steico duo

uniwersalna płyta do zastosowań dachowych i ściennych

steico floor - Ekoferta

Steico floor

system do izolacji podłóg drewnianych

steico underfloor - Ekoferta

Steico underfloor

podkład pod panele i podłogi pływające

steico isorel - Ekoferta

Steico isorel

Płyta izolacyjna z włókna drzewnego o wszechstronnym zastosowaniu

Ile kosztuje STEICO?

Ekologiczne materiały budowlane od VestaEco

VestaEco to uznany producent ekologicznych materiałów budowlanych. Stosując je sprawisz, że Twój dom będzie przyjazny naturze. Zadbajmy o przyszłe pokolenia i budujmy odpowiedzialnie. Dla nich.

Innowacje idą w parze z ekobudownictwem

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz dostęp do ekoproduktów od uznanego producenta VestaEco. W ofercie znajdziesz m.in. płyty podłogowe, ekologiczne płyty MDF, ekologiczne izolacje termiczne oraz o wiele więcej.

Sprawdź ofertę producenta i zamów u nas >>>

logo - Ekoferta
VestEco ROOF - Ekoferta

VestaEco ROOF

Odporna na wodę, sztywna izolacja nakrokwiowa o wysokiej gęstości.

VestEco Floor - Ekoferta

VestaEco FLOOR

Wyciszający podkład pod podłogi pływające: deski, panele, laminaty.

VestEco Protect W - Ekoferta

VestaEco PROTECT W

Izolacyjna płyta przyszyciowa z wiatroszczelną barierą bitumiczną.

VestEco Protect - Ekoferta

VestaEco PROTECT

Doskonała izolacja cieplna i akustyczna ścian domów o konstrukcji szkieletu drewnianego.

zielone sciany 3d e1595418096406 - Ekoferta

Zielone ściany 3D

Marzysz o zielonej ścianie, nad którą masz pełną kontrolę? Świetnie się składa, bo mamy w ofercie doskonałe rozwiązanie. Zielone ściany 3D to bardzo naturalnie wyglądające maty modułowe, które perfekcyjnie imitują prawdziwą roślinność. Masz dzięki temu całkowitą pewność, że zapanujesz nad tym, jak ma wyglądać zielona ściana i unikniesz niekontrolowanego rozrostu. Działa to w prosty sposób – nakładasz maty na ścianę i cieszysz się widokiem roślinności przez wiele lat, bez żadnych szkód dla tynku.

Łatwe przycinanie i kształtowanie

Warto wiedzieć, że maty 3D, które u nas znajdziesz, są bardzo łatwe w przycinaniu i kształtowaniu. Efekt będzie piorunujący, ponieważ otrzymasz dokładnie taki wygląd zielonej ściany, o jakim zawsze marzyłeś. Dodatkowo nie będziesz musiał ich konserwować i kontrolować rozrostu roślin. Maty zamontujesz tylko raz i to wszystko, co musisz zrobić. Proste, wygodne i piękne – czego chcieć więcej?

Zainspiruj się zielenią

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Ekoferta

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.