fbpx
ekologiczne metariały budowlane 1500x630 - Ekoferta

Ekologiczne materiały budowlane

Buduj w harmonii z przyrodą

Budowanie w zgodzie z przyrodą to już nie moda. Powoli staje się to standardem współczesnego budownictwa mieszkalnego. Wszystko to z myślą o przyszłych pokoleniach, dla których warto pozostawić Ziemię lepszą, niż ją zastałeś. Bądź eko i żyj w harmonii!

Ekologiczne kominki XEOOS

Jak połączyć ogrzewanie domu z niesamowitym klimatem salonu, w którym stoi kominek z trzaskającym wesoło ogniem? XEOOS znalazł na to rozwiązanie. Swoje produkty stworzył z myślą o środowisku, jednocześnie pamiętając o atmosferze, jaką wytwarzają klasyczne kominki w salonie. Tak powstała nowa ekologiczna linia kominków, które łączą nowoczesne osiągnięcia technologiczne z klasyczną przyjemnością.

Aż 40% mniej opału

Ekologiczne kominki XEOOS wyrózniają się ponad 90% sprawnością grzewczą. Przy czym w dalszym ciągu zasilane są tradycyjnym opałem z drewna, którego zużywają aż 40% mniej, niż klasyczne kominki. Dodaj do tego 40% mniej popiołu, a otrzymasz doskonałe rozwiązanie do każdego domu. To wszystko jest możliwe dzięki wykorzystaniu dwóch komór na opał. W górnej drewno jest wstępnie spalane, natomiast w dolnej komorze zachodzi proces dopalania. To dlatego kominki XEOOS opalane drewnem są tak bardzo eko!

Obraz1 - Ekoferta
deski elewacyjne cedral 495x400 - Ekoferta

Deski elewacyjne CEDRAL

Czy deski elewacyjne mogą być ekologiczne? Jak najbardziej! Szczególnie gdy zdecydujesz się na ofertę CEDRALA, producenta włóknocementowych desek elewacyjnych. W trakcie produkcji nie ucierpi żadne drzewo, dodając do tego wieloletnią wytrzymałość otrzymujesz w pełni ekologiczne materiały budowlane, które powstają w harmonii z przyrodą. Skorzystasz na tym również i Ty, ponieważ korzystasz z produktów pochodzenia naturalnego.

Piękno drewna bez konserwacji

Dodatkowym atutem desek elewacyjnych CEDRAL jest fakt, że nie musisz ich konserwować. Rzadko też ulegają zabrudzeniom, a jeśli już, to umyjesz je zwykłą z użyciem wody, korzystając ze zwykłej myjki ciśnieniowej. Nie musisz stosować żadnej chemii, na czym z całą pewnością skorzysta Twój organizm. Deski elewacyjne CEDRAL dostępne są w szerokiej gamie kolorów oraz w dwóch typach montażu.  Dowiedz się więcej >>>

Ekologia idzie w parze ze STEICO

W naszej ofercie znajdziesz coś więcej, niż ekologiczne kominki oraz deski elewacyjne. Dzięki współpracy ze STEICO możesz postawić w pełni przyjazny środowisku dom włącznie z elementami konstrukcyjnymi. Wszystko za sprawą faktu, że wszystkie ich produkty wykonane są z włókna drzewnego, czyli całkowicie naturalnego materiału, które powstały z myślą o przyszłych pokoleniach. Buduj ekodomy, żyj ekożyciem. Po prostu bądź eko!

Innowacyjna technologia znanych produktów

Korzystając z naszej oferty, praktycznie wszystkie elementy konstrukcyjne domu wykonasz z ekologicznych materiałów budowlanych. Znajdziesz u nas eko płyty do zastosowań dachowych i ściennych, eko podkłady pod panele, eko wdmuchiwaną termoizolację, eko wełnę z włókna drzewnego i wiele innych. Oferta jest naprawdę kompleksowa i zdecydowanie warto ją rozważyć!

steico - Ekoferta
steico black - Ekoferta

Steico universal black

bitumowana płyta izolacyjna na konstrukcje ścienne

steico install - Ekoferta

Steico install

termoizolacja przestrzeni instalacyjnej

steico duo - Ekoferta

Steico duo

uniwersalna płyta do zastosowań dachowych i ściennych

steico floor - Ekoferta

Steico floor

system do izolacji podłóg drewnianych

steico underfloor - Ekoferta

Steico underfloor

podkład pod panele i podłogi pływające

steico isorel - Ekoferta

Steico isorel

Płyta izolacyjna z włókna drzewnego o wszechstronnym zastosowaniu

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Ekoferta

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.