Chociaż Wielkanoc tuż tuż, my nie spoczywamy na laurach. Tym razem nasze materiały budowlane popłynęły do Islandii. Rozładunek będzie miał miejsce w Reydarfjordur – pięknej islandzkiej miejscowości położonej na wschodzie kraju. Na samochodzie znalazło się naprawdę sporo materiałów budowlanych i nie mogło zabraknąć takich produktów, jak:

  • okuć do drzwi,
  • płyt OSB i płyt gipsowych,
  • wełny Rockwool w różnych rodzajach,
  • impregnowanych desek tarasowych,
  • lamp LED,
  • armatury wodnej i pozostałego wyposażenia łazienki,
  • a także wiele innych produktów.

Nasza praca jest naszą pasją – dlatego każdy załadunek sprawia nam ogromną satysfakcję i to niezależnie od jego wielkości! Chcesz, żebyśmy takie produkty wysłali do Ciebie? Skontaktuj się z nami!

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny