Uwielbiamy widok nowo powstałego domu, który praktycznie w całości został zbudowany z wykorzystaniem dostarczonych przez nas materiałów budowlanych. Niedawno jeden z naszych Klientów podesłał nam zdjęcia swoich nowych czterech kątów. Ich budowę zaopatrzyliśmy m.in. w:

  • drewno,
  • podłogi,
  • płyty OSB,
  • pokrycie dachowe,
  • drewno na konstrukcje,
  • deski elewacyjne CEDRAL,
  • i wiele innych artykułów budowlanych 🙂

O elewacji słów kilka

Deski elewacyjne CEDRAL to unikalne rozwiązanie, które dostępne jest w naszej ofercie. Wykonane są z tworzywa włóknocementowego i imitują strukturę drewna. W odróżnieniu od naturalnego surowca, tego typu elewacje nie wymagają prac konserwacyjnych, co jest szczególnie cenne w wilgotnym klimacie islandzkim. Nie są podatne na porastanie mchem, zaś gdy już ulegną zabrudzeniu, wystarczy je umyć wodą oraz myjką wysokociśnieniową.

Szeroka paleta kolorów

Elewacja domu w Kirkjubaejarklaustur powstała z desek elewacyjnych w kolorze C61. Paleta CEDRALa to jednak znacznie większy wybór, obejmująca w sumie 20 wariantów kolorystycznych. Można skorzystać z desek włóknocementowych z naturalną strukturą drewna. Istnieje również możliwość, by postawić na jednolitą strukturę elewacji – kwestia Waszych oczekiwań.

Zachęcamy do kontaktu z nami – poznaj wszystkie możliwości!

Zdjęcia domu

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny