Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, by spełnić Wasze wymagania. Bramy Wiśniowski to nowość, która cieszy się coraz większą popularnością. Produkty spod tej marki wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością, ale nie tylko. Mocnym punktem jest również innowacyjność technologii, które wykorzystywane są w procesie produkcyjnym. Poniżej prezentujemy najważniejsze cechy.

Bramy Wiśniowski – krótko o marce

Wiśniowski to firma, która funkcjonuje na polskim rynku już od 29 lat. Dzięki nowoczesnemu centrum technologiczno-produkcyjnemu zapewniają wysoką jakość bram i wszystkich innych produktów, które znajdują się w ofercie. Nieustannie wprowadzane są innowacje, dzięki którym marka jest w stanie lepiej zaspokajać oczekiwania swoich Klientów. Mając na uwadze przyjętą politykę wizję, a także nasze doświadczenia możemy stwierdzić, że bramy Wiśniowski to lider w swojej branży.

Co wyróżnia te produkty?

O samej marce można napisać wiele, jednak najlepiej przemówi to, co faktycznie wyróżnia bramy Wiśniowski na tle konkurencji. W ofercie producenta znajdziecie przede wszystkim unikalne rozwiązania, dzięki którym kolorystyka i struktura materiały bramy wjazdowej, garażowej oraz drzwi do garażu będzie jednolita. Z tego powodu produkty te dedykowane są tym osobom, które bardzo cenią sobie estetykę codziennego otoczenia. Rozwiązanie takie znajdziecie w kolekcji Modern.

Bramy Wiśniowski kolekcja Modern

Fot.: Jednolite rozwiązania Home Inclusive dostępne w kolecji Modern. Istnieje możliwość doboru różnych przetłoczeń.

Dla domów pasywnych

Bramy Wiśniowski to również produkty, które spełniają rygorystyczne normy budownictwa pasywnego. Bramy segmentowe z kolekcji Prime oraz UniTherm posiadają niezwykle niski współczynnik przenikania ciepła, który wynosi 0,33 W/m2K. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które cenią sobie oszczędności na rachunkach za ogrzewanie. Idealnie sprawdzą się również w garażach z miniwarsztatami, które przylegają do domów.

Przetłoczenia, struktura, kolorystyka

Najczęściej pytacie się nas o dostępne kolory, przetłoczenia oraz dostępne struktury bram Wiśniowskiego. Oferta kolorystyczna producenta jest naprawdę szeroka i – w zależności od modelu – może obejmować aż 35 kolorów, począwszy od złotego dębu, na minimalistycznych i modernistycznych barwach Woodec Sheffield Oak kończąc. W jednolitych pakietach HomeInclusive można z kolei wybierać spośród 4 kolekcji, w skład których wchodzi w sumie 16 różnych wariantów kolorystycznych. Więcej o kolorach przeczytasz na stronie producenta >>>

Struktura

Zasadniczo bramy Wiśniowski dostępne są w czterech strukturach. Woodgrain idealnie imituje fakturę drewna, za sprawą wyraźnie zarysowanych słojów. Osoby preferujące gładkie powierzchnie powinny zastanowić się nad wyborem idealnie gładkiego Smoothgrain, nieco chropowatego Sandgrain, a także Silkline.

Przetłoczenia

Istotną kwestią wpływającą na estetykę bram są przetłoczenia – czyli poziome paski, które są częścią funkcjonalną produktów. Zasadniczo można wyróżnić trzy następujące wzory:

Komfort użytkowania

Wygląd i funkcjonalność bram to jedno, ale warto zadbać także o komfort użytkowania. Tę korzyść może zapewnić tylko właściwie dobrana automatyka do bram, a najlepiej – inteligentne sterowanie za pomocą smartphone’a. W ofercie Wiśniowskiego znajdziecie zasadniczo dwa rodzaje napędów: Metro z możliwością podłączenia czterech urządzeń sterujących oraz Moto, które umożliwia podłączenie dwóch pilotów. To, co wyróżnia te produkty, to perfekcja technologiczna osiągnięta dzięki współpracy z firmą Somfy.

Inteligentne rozwiązania

Wiśniowski to nie tylko bramy, ale przede wszystkim oferta dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ich oczekiwania zaspokoją inteligentne rozwiązania, dzięki którym sterowanie bramy może odbywać się za pomocą smartphone’a. W tym obszarze Wiśniowski również jest liderem na polskim rynku, oferując w sumie aż cztery produkty: smartCONNECTED, WiControl, AirKey oraz TaHoma. Dowiedz się o nich więcej na stronie Wiśniowskiego >>>

Bramy Wiśniowski – jesteśmy dystrybutorem

Te wszystkie korzyści wynikające z bram Wiśniowskiego możesz uzyskać, decydując się na współpracę z nami. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, dysponujemy ponadto wykwalifikowanym personelem, który służy pomocą i rozwieje wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu z nami – dopasujemy ofertę pod Wasze oczekiwania.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny