fbpx
1
shipyard-2458150_960_720
1

Skandpol dla firm

Oferujemy szeroki wybór materiałów budowlanych dla inwestycji

Oferta dla firm

Zapewniamy kompletne dostawy materiałów budowlanych pod inwestycje. Korzystając z naszej oferty nie musicie się niczym przejmować – wystarczy, że zamówicie niezbędne artykuły i podacie adres. My zajmiemy się transportem, formalnościami na granicy i wszystkimi innymi procesami!

Fachowe doradztwo

Pozostajemy z Wami w kontakcie od zamówienia, poprzez transport, aż po odbiór. Oferujemy również wsparcie w procedurach reklamacyjnych, o ile będzie to wymagane.

Zawsze na czas

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i przewoźnikami. Dlatego gwarantujemy, że zamówienie dotrze zawsze na czas we wskazane miejsce.

Zero formalności

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujecie kompleksowe wsparcie eksportu. Posiadamy niezbędne doświadczenie, umożliwiające przebrnięcie przez granicę bez problemu.

Transport drobnicowy

Współdzielenie przestrzeni ładunkowej

Nasza oferta dla firm skierowana również jest dla tych wykonawców, którzy nie potrzebują materiałów budowlanych wypełniających cały kontener. Dzięki współpracy ze sprawdzonym przewoźnikiem, dostępna przestrzeń ładunkowa może być współdzielona pomiędzy zamówieniami. Do korzyści takiego rozwiązania należy doliczyć przede wszystkim możliwość eksportowania mniejszej ilości materiałów budowlanych.

Dla mniejszych inwestycji

Ofertę tą kierujemy do firm, które nie realizują dużych inwestycji lub nie chcą wszystkich artykułów kupować w Polsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujecie niższy koszt transportu zamówień, zachowując jednocześnie wysoką atrakcyjność cenową artykułów budowlanych. Nie martwicie się również wszelkimi formalnościami na granicy, ponieważ załatwiamy je za Was.

Materiały budowlane Gdańsk Elbląg Słupsk - najlepszy wybór tylko w Skandpol Eksport.

Poznaj naszą ofertę!

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

tel. +48 784 550 444
office@skandpol.eu

Skandpol Eksport logo

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.