Ogrody zimowe - Eksport ogrodów zimowych

Eksport ogrodów zimowych

dopasowanych do Twoich marzeń

Pomagamy realizować marzenia. W naszej ofercie znajdziesz eksport ogrodów zimowych, które powstały z myślą o zaspokojeniu wszystkich Twoich potrzeb. Współpracujemy ze sprawdzonym producentem, który przykłada ogromną uwagę na najwyższą jakość swoich produktów.

Dbałość o detale

Ogrody zimowe są miejscem, w którym powinieneś się zrelaksować. Dlatego tak ważną kwestią pozostaje fakt wykonania ich według indywidualnego projektu, a także z dbałością o wszystkie detale. Spędzając zimowe wieczory w takim miejscu musisz mieć poczucie całkowitej satysfakcji, komfortu i przede wszystkim spokoju. Z tego powodu warto skorzystać z oferty renomowanego producenta ogrodów zimowych.

Wytrzymałość na lata

Precyzja to jednak nie wszystko. Równie ważne są same elementy, z jakich wykonano ogrody zimowe, a konkretnie – ich jakość. Nasz dostawca korzysta wyłącznie ze sprawdzonych komponentów, dzięki czemu decydując się na współpracę z nami zyskujesz gwarancję wieloletniej satysfakcji. Estetyczne, wytrzymałe i precyzyjnie złożone – takie powinny być najlepsze ogrody zimowy i dokładnie takie znajdziesz w naszej ofercie. Skontaktuj się z nami, z chęcią opowiemy Ci, co jeszcze możesz zyskać!

eksport ogrodow zimowych - Eksport ogrodów zimowych
andy li CpsTAUPoScw unsplash 495x400 - Eksport ogrodów zimowych

Eksport ogrodów zimowych

Zapewniamy kompleksowy eksport ogrodów zimowych do Islandii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii i wielu innych krajów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wiemy, jak wysłać nasze produkty do Ciebie, aby dotarły na czas.

Wyręczymy Cię w formalnościach

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz atrakcyjne ceny, ale też i wygodę. Wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach, znajdziemy najlepszego przewoźnika, a na dodatek zapewnimy ubezpieczenie transportowe. Skontaktuj się z nami i sam się przekonaj, jakie to proste.

1
2
3
4
5
www11 - Eksport ogrodów zimowych
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły.

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Eksport ogrodów zimowych

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.