fbpx
1
max rovensky mugRWvFwOnU unsplash 1210x423 - Eksport części samochodowych
1

Eksport części samochodowych

SkandPol Eksport to nie tylko materiały budowlane. To również eksport części samochodowych. Granice? Nie ma żadnych – wysyłamy do wszystkich obsługiwanych krajów!

Eksport części samochodowych

Zależy nam, aby jak najbardziej spełnić Wasze oczekiwania. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie nie tylko szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych, ale również eksport części samochodowych do wszystkich krajów. Polska jakość, polska solidność, polskie ceny.

Szeroki wybór

Oferujemy części samochodowe do wszystkich marek. Niezwykle szeroki wybór, wysoka jakość i atrakcyjna cena – to kwestie, na które szczególnie kładziemy nacisk. Znajdziesz u nas zarówno budżetowe produkty, jak i części klasy PREMIUM. Mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Pozostajemy w kontakcie

Od momentu złożenia zamówienia, przez transport, aż po odbiór i obsługę posprzedażową – pozostajemy w stałym kontakcie i na bieżąco przekazujemy informacje dotyczące zamówienia.

Zero formalności

Wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach i to niezależnie od kraju, w którym mieszkasz. Zapewniamy kompleksową obsługę eksportu części samochodowych do Islandii, Norwegii, Szwajcarii i wielu innych krajów.

Bezpiecznie i na czas

Dbamy o bezpieczeństwo podczas załadunku, a dodatkowo w pakiecie otrzymujesz od nas ubezpieczenie transportowe. Współpracujemy też wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, dzięki czemu zamówienia zawsze docierają na czas.

1
2
3
4
5
www11 - Eksport części samochodowych
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły.

Eksport części samochodowych do Norwegii

Zapewniamy eksport części samochodowych do Norwegii, dzięki czemu możesz wyraźnie obniżyć koszty wynikające z użytkowania samochodu w Kraju Fiordów.

Eksport części samochodowych do Islandii

Obsługujemy również eksport części samochodowych do Islandii. Uwielbiamy ten kraj i z miłą chęcią do niego wracamy, niezależnie od pory dnia i roku.

Eksport części samochodowych do Szwajcarii

Oferując eksport części samochodowych do Szwajcarii, szczególną uwagę przykładamy do wszystkich procedur administracyjnych na granicy. Zależy nam, aby przekroczyć granicę bez żadnych problemów i dotrzeć do Ciebie w umówionym czasie.

Eksport części samochodowych

Jesteśmy firmą handlową, która eksportuje nie tylko materiały budowlane, ale również części samochodowe. Mamy bardzo szeroką ofertę, współpracując wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami z wielu branż, dzięki czemu nasza oferta jest praktycznie nieograniczona. Materiały budowlane, materiały wykończeniowe i eksport części samochodowych – potrzebujesz czegoś jeszcze?

Eksport części samochodowych za granicę bez formalności

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz usługę eksportu części samochodowych za granicę bez żadnych formalności. Kontaktujesz się z nami, przedstawiamy Ci ofertę, składasz zamówienie, które my kompletujemy i wysyłamy do Ciebie. Ty tylko czekasz, aż dostarczymy zamówienie w umówione miejsce odbioru. To wszystko.

Co u nas zamówisz?

 • oleje i filtry

 • silnik i osprzęt

 • turbosprężarki

 • alternatory i rozruszniki

 • elementy mechanizmu rozrządu

 • felgi i opony

 • elementy zawieszenia

 • sprzęgła i koła dwumasowe

 • wyposażenie pojazdu

 • elementy układu hamulcowego (tarcze, klocki, zaciski, przewody, linki)

 • elementy układu kierowniczego

 • elementy układu chłodzenia

 • układ elektryczny pojazdu

 • elementy układu wydechowego i dolotowego

 • elementy układu paliwowego

 • elementy nadwozia

 • pozostałe akcesoria

Polskie części samochodowe

eksport czesci samochodowych e1588662718927 - Eksport części samochodowych

Jakość ceniona za granicą

Polskie części samochodowe cieszą się uznaniem na całym świecie. Nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim z uwagi na bardzo wysoką jakość i precyzję wykonania. To dlatego eksport części samochodowych wzrasta z roku na rok, a pracę naszych specjalistów doceniają znane światowe marki, które zlecają produkcję swoich samochodów i części samochodowych w Polsce.

Obsługujemy eksport od A do Z

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w eksporcie za granicę, dzięki czemu doskonale znamy wszystkie procedury celne. Zamówienia wysyłaliśmy już do Norwegii, Islandii, Szwecji, Hiszpanii, a także w tak egzotyczne rejony świata, jak Panama. Nasz świat nie ma żadnych granic, Twój też nie musi. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoich potrzebach.

Polub nas na Facebook’u – będziesz na bieżąco z promocjami! >>>

Jakich części potrzebujesz?

Daj nam znać!


Dane samochodu

Podaj nam najważniejsze informacje o Twoich samochodzie. Dzięki temu wyślemy Ci lepiej dopasowaną ofertę.


Informacje o częściach

Przedstawiciele handlowi

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo - Eksport części samochodowych

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48784 550 444
office@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny